MyOje.Com | Kadınların Yeni Buluşma Mekanı | GÖZ RENGİ KİŞİLİK HAKKINDA TÜYO VERİYOR
 

GÖZ RENGİ KİŞİLİK HAKKINDA TÜYO VERİYOR

19 Ekim 2013 Cumartesi 21:20:22

Bookmark and Share

GÖZ RENGİ KİŞİLİK HAKKINDA TÜYO VERİYOR

GÖZ RENGİ KİŞİLİK HAKKINDA TÜYO VERİYOR

Sizce göz renklerine göre analizi sizce yapılabilir mi?
Göz renklerine göre bile kişilik özelliklerinin değiştiğini biliyor muydunuz?
Bu konu hakkında bilgi edinmek için yazımıza bir göz atmanızda yarar var.

İşte göz renklerine göre belirlenmiş ve gözlenmiş karakter çeşitleri…

Mavi Gözlü İnsanlar:

Durağan olmayı sevmezler, sürekli enerji dolu olurlar. Karar verme kabiliyetleri pozitif yönde gelişmiş tir. Genellikle eli açık kişilerdir.
Biraz hayalperesttirler. Gerçekleri görmede biraz zorlanırlar ve isteksiz olurlar.

Aşk yapılarına gelince, Aşkta can yakıcıdırlar. Aşk hayatları çok karışık ve değişkendir.

Siyah Gözlü İnsanlar:

Siyah göz rengine sahip kişiler disiplinli, düzenli, sakin yapılıdırlar. Onlar karşılarındaki insanları daima idare etmek isterler. Karakteri sağlam, sevecen, saygılı, ele avuca sığmayan bir enerji ve coşku dolu insanlardır.

Aşk yapılarına gelince kişilik özellikleri gibi sakindir. Disiplin ve saygı üzerine kuruludur. Aşkta tek olumsuz yönleri partnerlerini kontrol altına alma istekleridir.

Yeşil Gözlü İnsanlar:

Hiçbir zaman sevdiklerini kırmak istemezler. Her zaman ve her yerde hislerine hâkim olmayı bilirler. Altıncı duyuları güçlüdür. Özgür ve dürüst insanlardır.

Aşk hayatları çok hareketlidir. Can yakmayı severler. Genellikle vazgeçilmez olurlar.

Ela Gözlü İnsanlar:

Bu insanların sezgisel güçleri yüksektir. Genellikle oldukça hassas bir yapıya sahiptirler. Gururlarına çok düşkündürler. Eğlenmeyi severler. : Düş dünyaları geniştir. Kibar, hesaplı, güçlüdürler.

Aşk hayatlarını sağlam temeller üzerine kurma taraftarıdır. İlişkilerinde güvene çok önem verirler. Hassas yapıları aşk hayatlarını da etkiler. Kırılmaya, incitilmeye gelmezler.

Kahverengi Gözlü İnsanlar:

Bu insanlar özgürlüklerine çok düşkündür. Kendilerini idare ettirmek istemezler. Ayrıca her yerde sırlarını açıklamaları en kötü yönleridir. Çok konuşkan oldukları için kendilerini bilmeden ele verebilirler. Her şeye rağmen dürüst, dostlukları güçlü, mantıklı ve iş bitirici insanlardır.

Aşk hayatları özgürlükleri kısıtlanmadıkça istedikleri gibidir. Partnerleri onların her yaptığını bilir. Çünkü kişilikleri gereği kendilerini çok kolay ele verirler. Bu da onların ilişkide yalan söylemelerini engeller. 

En Çok Okunan 5 Haber

SIFIR GÖBEK HAYALİ KURANLARA ÜÇ ETKİLİ TAVSİYEMİZ VAR! EŞİNDEN İLGİ GÖREMEYEN KADINLARIN BULDUĞU ÇÖZÜM ERKEĞE ASLA SORULMAMASI GEREKEN BEŞ SORU GÖZ KALEMİ KULLANANLAR! BU RİSKİ GÖZ ARDI ETMEYİN! SİZDEN HOŞLANAN ERKEĞİN BU HAREKETİNİ KAÇIRMAYIN!