MyOje.Com | Kadınların Yeni Buluşma Mekanı | Doğal Güzelliğin Simgesi Ceyda Düvenci'den Güzellik Sırları

Doğal Güzelliğin Simgesi Ceyda Düvenci'den Güzellik Sırları

7 Nisan 2013 Pazar 23:12:10

Bookmark and Share
Doğal Güzelliğin Simgesi Ceyda Düvenci'den Güzellik Sırları

 

Ceyda Düvenci'nin Güzellik Sırları

     Sadelikten hoşlanan Ceyda Düvenci ruh haline göre kıyafet seçimini yapıyor. Sade tarzını toka, yüzük, kolye gibi aksesuarlarla süslüyor. Özellikle sağlığına dikkat eden, bakımlı, kendine güvenen, gülümseyen ve kendini seven kadınların her ortamda güzelliğini gösterebildiğini söylüyor.

     Kozmetik ürünleri ile arası iyi olmayan Düvenci ihtiyaç duydukça yüzüne e vitamini kapsülü sürüyor. Ayrıca yaz aylarında C Vitaminli ve 15 korumalı nemlendirici kullanıyor. Tabi cilt temizliğini de ihmal etmiyor ve iki ayda bir doktoruna cilt temizliği yaptırıyor.

      Spor konusuna gelince çok fazla spor merkezlerini tercih etmiyor. Bunun yerine spor hocası ile hafta da üç gün spor yapıyor. Fırsat buldukça tenis oynayan güzel oyuncu yazın havuzda kışın evde aletli spor yapıyor.

 

En Çok Okunan 5 Haber

HÜLYA AVŞAR GAY'LERİ ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ HADİSE: 'BENİM DE ÖYLE GENİŞ POPOM OLSUN DEDİĞİM OLUYOR' ÜNLÜ OYUNCUNUN DOĞUM GÜNÜ POZU HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK! HOŞLANDIĞINIZ ERKEĞİ SİZE GETİRECEK TÜYOLAR İŞTE KADIN SÜNNETİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ